Розлад статевого потягу називається зниженням лібідо. З таким порушенням часто стикаються жінки, але останніми роками спостерігається все більше випадків і в чоловіків. Проблеми можуть бути спричинені нервовими розладами, ендокринними патологіями та загальними захворюваннями.

Зниження потягу призводить до порушень сексуального життя, застоїв в органах малого таза, депресивних станів і психологічних проблем, урологічних і гінекологічних захворювань.

Основні причини зниження лібідо:

  • Захворювання травної та серцево-судинної систем, легенів і нирок. Підвищений артеріальний тиск, погана прохідність судин сприяють підвищенню холестерину і зниженню лібідо.
  • Психологічні чинники (депресії, стресові ситуації, апатії, перенапруження, сімейні та внутрішньоособистісні проблеми).
  • Прийом лікарських препаратів (нейролептиків, антидепресантів, антигістамінів). Потрібно враховувати, що деякі препарати негативно діють на еректильну функцію. Побічний ефект може не вказуватися в інструкції до ліків, тому необхідно проконсультуватися з лікарем.
  • Гормональні та ендокринні порушення, які знижують вироблення тестостерону. Дисбаланс може призвести до заміщення чоловічих гормонів жіночими. 

Лікування сексуальних розладів за допомогою гіпнозу:

Лікування гіпнозом сексуальних розладів проводиться як самостійний вид лікування з урахуванням тієї чи іншої сексопатології, але тільки в разі, якщо це захворювання має форму психогенного розладу. За будь-яких інших видів захворювань, пов’язаних з інтимним життям, гіпноз буде ефективним методом у комплексному підході до лікування із застосуванням фармакології або інших медичних практик.

Гіпноз допоможе розв’язати ваші сексуальні проблеми та повернути до здорового життя.

Задля відновлення свого здоровʼя, звертайтесь в клініку SATIMED для якісної, дбайливої та ефективної гіпнотерапевтичної допомоги.