Залежність від наркотиків є однією з найнебезпечніших і найзгубніших для людини звичок, яка впливає на психічне та фізичне здоров’я. На сьогоднішній день, завдяки досягненням сучасної наркології, лікувати наркозалежних людей можливо. Причому це лікування є успішним.

Кодування від наркотиків за допомогою підшивки спеціальних препаратів, так звана наркоблокада, вважається ефективним у разі залежності від опіумних наркотиків. Наркоблокада здійснюється із застосуванням таблеток або імплантів, тобто шляхом впровадження в м’язову тканину спеціальних препаратів для блокування тяги до наркотиків.

У більшості випадків фахівці клініки SATIMED для вшивання від наркотиків застосовують препарат Налтрексон, Налоксон або Вівітрол. Проведення підшивки Налтрексоном або його аналоги ефективне тим, що цей препарат має функцію блокування впливу опіумних наркотиків на організм людини. Під впливом Налтрексону знижується робота рецепторів, що відповідають за засвоєння наркотичних речовин. Таким чином, після вживання дози наркотику пацієнт більше не відчуває очікуваної ейфорії та легкості.

Після потрапляння в людський організм препарату Налтрексон, він викликає блокування розвитку почуття ейфорії і радості, які відчуває наркоман від вживання наркотиків опіумної групи. Таким чином, після чергової дози наркотику людина просто не отримає очікуваного результату. Блокування рецепторів, що відповідають на наркотичну ейфорію, відбувається завдяки впливу Налтрексону на спеціальні рецептори в організмі людини.

Що ж виходить після підшивки? Наркозалежний більше не може отримувати ті емоції і відчуття, заради яких він приймав раніше наркотики. Сенс у вживанні опіатів пропадає.

Також, Налтрексон широко застосовується і у випадках лікування алкоголізму. Після підшивки препарату пацієнт не отримує задоволення і поліпшення стану після алкоголю.

ПІДШИВКА ВІД ОПІОЇДНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ В ДОМАШНІХ УМОВАХ:

Ми обслуговуємо клієнтів, які проживають у Києві та Київській області, допомагаючи їм вийти із запою в домашніх умовах або проводячи заходи, спрямовані на лікування від згубних звичок. У нашому медичному центрі надається повний спектр послуг для тих, хто страждає від залежностей.

Як проводиться процедура вшивання в домашніх умовах?

Для початку потрібно записатися на прийом до нарколога клініки SATIMED. Якщо немає можливості привести людину, яка страждає від залежності, на першу консультацію може прийти родич. Але наркозалежному все одно доведеться звернутися до лікаря, адже перед лікуванням фахівець має визначити ступінь його захворювання, з’ясувати стан організму, виявити наявність супутніх захворювань і на підставі цього дізнатися, чи немає протипоказань для проведення лікування. Підшитися в домашніх умовах неможливо в таких випадках:

  • у разі абстинентного синдрому;
  • у разі сильної інтоксикації (лікар попередньо займається виведенням токсинів з організму);
  • якщо сильно уражена печінка і нирки;
  • у разі психічних розладів;
  • у разі тяжких патологій серця.

Також лікар не проводить лікування, якщо клієнт страждає від будь-якого виду діабету, протипоказано робити вшивання вагітним.

Після того, як лікар виведе пацієнта зі стану наркотичного сп’яніння й усуне отруйні речовини з організму, він проводить роз’яснювальну роботу про всі аспекти лікувальних заходів. Наркозалежний повинен самостійно оцінити ризики і зрозуміти, що станеться в разі порушення інструкцій нарколога. Це означає, що хворий несе повну відповідальність за недотримання правил.

Фахівці клініки SATIMED завжди готові надати необхідну першу медичну допомогу залежному і допомогти перенести важкі години ломки.