Від будь-якого спортсмена вимагається максимальна витривалість, гранична концентрація уваги, швидкість, спритність, ідеальна підготовка, здатність до швидкого відновлення сил. Але регулярні тренування стомлюють організм навіть найдосвідченішого професіонала.

Тому наша клініка “SATIMED”, пропонує внутрішньовенний вітамінний коктейль, який розроблено спеціально для професійних спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя. Розчин містить комплекс вітамінів, мінералів та антиоксидантів, які підвищують витривалість організму, прискорюють обмінні процеси, сприяють швидкому відновленню м’язів. Крапельниця також усуває м’язовий біль, сприяє росту м’язів, покращує кровообіг. Це чудова вітамінна терапія після інтенсивних, стресових тренувань і змагань, яка подарує вашим м’язам додатковий тонус і чудовий настрій на цілий день!

Ідеально підходить для професійних спортсменів і любителів активного способу життя. Сприяє максимальному м’язовому зростанню, покращує кровообіг і зволоження ваших м’язів. Крапельниця підвищує витривалість і швидке відновлення, особливо після інтенсивного тренування або після змагань. 

 

Ефект від крапельниці

  • гідратація та енергія
  • підвищення витривалості
  • швидке відновлення м’язів
  • метаболізм
  • відновлення форми після перерви