Для того, щоб позбавитись психологічних аспектів залежності від куріння, у клініці SATIMED застосовують кодування від табакокуріння за допомогою гіпнозу, а також спеціально розроблених візуальних методів.  По суті це – психологічна допомога, яка спрямована на зменшення хворобливої тяги до цигарок.

Важливо!

Успіх кодування від табакокуріння залежить не тільки від професіоналізму лікаря, а й від ступеня бажання самого пацієнта полипшити своє здоров’я і відмовитися від паління.

Кодування від куріння гіпнозом: у чому суть методу?

Відмовляючись від паління, людина відчуває неприємні емоції: тривожність, нервозність, зневіру тощо. 

Використовуючи гіпноз як найсильніший психологічний засіб для лікування табакокуріння, лікар, впливаючи на підсвідомість курця, знімає його внутрішню напругу і стрес. У такому стані розслаблення людина набагато простіше сприймає і закріплює інформацію, тобто схильна до навіювання. Це використовується в практиці клініки SATIMED для навіювання пацієнтові неприязні до паління, як до єдино можливої емоції на цю шкідливу звичку. 

У процесі гіпнотичного сеансу у курця розривається стійкий психологічний ланцюжок “паління – задоволення”, а замість нього з’являється “паління – огида (страх, смерть тощо)”. Таким чином цигарки перестають асоціюватися з отриманням задоволення, навпаки, з’являються неприємні емоції, які жодним чином не сприяють палінню. Як наслідок, людина після сеансу кодування вже не повертається до бажання запалити.

Людина, замість звичної тяги, починає відчувати до паління огиду. Кодування гіпнозом змушує людину швидко відмовитися від паління, водночас запобігається навіть бажання запалити в провокувальних умовах (за стресової ситуації, після обіду, під час роботи).

Задля відновлення свого здоровʼя, звертайтесь в клініку SATIMED для якісної, дбайливої та ефективної гіпнотерапевтичної допомоги.