SATIMED пропонує інноваційний метод лікування алкогольної залежності – кодування за допомогою трансцеребральної електронейростимуляції, що базується на психофізіології. Наші фахівці з використанням  цієї методики активізують природні механізми мозку для допомоги звільнитися від алкогольної залежності.

Застосування  церебральної електронейростимуляції  знижує  бажання вживати алкоголь та зміцнює внутрішні захисні механізми організму. Цей метод кодування є безпечним і ефективним та сприяє зниженню впливу алкоголю на організм.

Трансцеребральна електронейростимуляція є найкращою  альернативою  у випадках, коли попередні методи були малоефективними. Повна відсутність лікарських засобів передбачає велику перевагу цього методу над  іншими –  для пацієнтів  з  алергічними реакціями , хронічними та ендокринними захворюваннями та для людей, які остерігаються медичних втручань та фармацевтичних препаратів.

Задля відновлення свого здоровʼя, звертайтесь в клініку SATIMED для якісної, дбайливої та ефективної гіпнотерапевтичної допомоги.