Ми обслуговуємо клієнтів, які проживають у Києві та Київській області, допомагаючи їм вийти із запою в домашніх умовах або проводячи заходи, спрямовані на лікування від згубних звичок. У нашому медичному центрі надається повний спектр послуг для тих, хто страждає від залежностей. 

Для початку потрібно записатися на прийом до нарколога клініки SATIMED. Якщо немає можливості привести людину, яка страждає від залежності, на першу консультацію може прийти родич. Але залежному все одно доведеться звернутися до лікаря, адже перед лікуванням фахівець має визначити ступінь його захворювання, з’ясувати стан організму, виявити наявність супутніх захворювань і на підставі цього дізнатися, чи немає протипоказань для проведення лікування. 

Після того, як лікар виведе пацієнта зі стану сп’яніння й усуне отруйні речовини з організму, щоб не допустити етанолдисульфірамової реакції, він проводить роз’яснювальну роботу про всі аспекти лікувальних заходів. Залежний повинен самостійно оцінити ризики і зрозуміти, що станеться в разі порушення інструкцій нарколога. Це означає, що хворий несе повну відповідальність за недотримання правил.

Фахівці клініки SATIMED завжди готові надати необхідну першу медичну допомогу залежному і допомогти перенести важкі години ломки.