Якщо ви хочете зміцнити свою імунну систему в сезон застуди та грипу або ж напередодні тривалої подорожі, страждаєте на хронічне захворювання і потребують додаткової підтримки імунітету, хочете підготуватися до майбутньої хірургічної операції, мінімізувати стрес і прискорити відновлення після оперативного втручання або ж тривалої хвороби – крапельниці категорії Відновлення та зміцнення імунітету саме те, що потрібно.

Склад і дозування кожного з вітамінних коктейлів підібрано так, щоб забезпечити підтримку організму і відновлення імунітету в оптимальні терміни. 

Основу цієї групи коктейлів складають:

-мікроелементи магній і кальцій, які відіграють ключову роль у засвоєнні інших вітамінів і мінералів на клітинному рівні;

-вітамін С – потужний антиоксидант;

-вітаміни групи В, які прискорюють метаболічні процеси, збільшують вироблення енергії, сприяють виробленню нейротрансмітерів і контролюють метилювання.

Залежно від хвороби/хворобливого стану або бажаного ефекту коктейлі цієї категорії можуть містити цинк, селен і хром – ці мікроелементи беруть участь у реплікації ДНК, синтезі гормонів і виробництві енергії, а також глутатіон – найпотужніший антиоксидант людського організму, і головний помічник у боротьбі з оксидативним стресом.

Можливий також індивідуальний підбір складу і дозувань на основі функціональної оцінки та результатів відповідних клінічних досліджень.