Заїкання – це розлад, вада мовлення, порушення функції мовленнєвого апарату. Цьому захворюванню характерне часте повторення звуків, слів або присутність довгих пауз у мовленні. У медицині цей діагноз має визначення – “порушення темпо-ритмічної організації мовлення”.

Логоневроз має системну форму, може ускладнитися логофобією, а це тільки ускладнює заїкання. Заїкання посилюється в певні моменти життя: адаптація в дитячому садочку, перехід до школи. Так само заїкання може бути наслідком сильного переляку, пережитого стресу, психологічної травми. Логоневроз негативно впливає на адаптацію людини в соціумі, заважає правильному сприйняттю себе. До цього захворювання схильні і діти, і дорослі. Психологія говорить про те, що не існує конкретного чинника, який сприяє цій мовленнєвій дисфункції. Заїкання може виникнути внаслідок фізіологічних процесів і внаслідок психічних процесів.

Причини заїкання:

  • Фізіологічні – спадковість, родові травми, алкоголізм, наркоманія батьків – те, що вражає центральну нервову систему, травми головного мозку та інше.
  • Психологічні – психологічні травми, сильні потрясіння, психоемоційні розлади, переляк, дитячі ревнощі (за появи іншої дитини в сім’ї), образи тощо.
  • Соціальні – жорстоке поводження в сім’ї, перехід в іншу школу, переїзд в інше місто, важка адаптація в новому оточенні та багато іншого.

Дитині, важко дається спілкування, виникають численні комплекси, що призводить до замкнутості, зациклення на своїх проблемах, стресу. У цьому випадку позитивного ефекту можна досягти, якщо звернутись до гіпнотерапевтичної допомоги. Для вилікування логоневрозу треба якнайшвидше встановити й усунути причини психотравмувального стану, щоб запобігти ускладненням. 

Лікування логоневрозу за допомогою гіпнозу:

Гіпноз абсолютно безпечний, побічні явища відсутні. Після проведеного курсу гіпнозу в нашому медичному центрі SATIMED загальний стан пацієнта набагато покращується, з’являється відчуття розслабленості, умиротворення, легкості, мовлення позбавляється гіпертонусу і стає розслабленим. Під час гіпнотичного сну гіпнолог виробляє певні навіювання. Підсумком гіпнозу – буде зменшення невротичного симптому та активізація захисних механізмів психіки людини.  Виробиться певний психологічний “імунітет”.

Психотерапевт-гіпнолог вводить у транс тільки своєю мовою, блокуючи негативне відчуття пацієнта. Після гіпно-сну пацієнт відчуває: бадьорість, умиротворення, оздоровлення внутрішніх сил, легкість – про що говорить багаторічна практика.  

Професійні фахівці клініки SATIMED проводять лікування логоневрозу за допомогою гіпнозу. Під час такого сеансу пацієнт все розуміє, спілкується з лікарем, усвідомлює, що його мова може бути абсолютно правильною і спокійною.

Задля відновлення свого здоровʼя, звертайтесь в клініку SATIMED для якісної, дбайливої та ефективної гіпнотерапевтичної допомоги.