Дисульфірам – основна діюча речовина в більшості різноманітних ліків, що використовуються для кодування алкозалежних методом підшивки. Потрапляючи в організм, дисульфірам впливає на роботу печінки – печінка перестає виробляти ферменти, що відповідають за розщеплення алкоголю на безпечні складові. Навіть невелика доза спиртного призводить до важкої інтоксикації, людина відчуває вкрай неприємні відчуття:

  • головний біль, сплутаність свідомості;
  • нудота, блювота;
  • тремор кінцівок, тахікардія;
  • стрибки артеріального тиску;
  • панічний страх.

Саме небажання залежного випробувати весь спектр негативних відчуттів і страх за власне життя призводить до відмови від спиртних напоїв.

Чи бувають випадки, коли залежні після підшивання все одно випивають? 

Якщо пацієнт не вірить в ефективність процедури, просто після операції в умовах клініки йому дають випити трохи алкоголю – це називається провокацією. Залежний тут же відчує себе погано і переконається в ефективності кодування. Така провокація безпечна, адже поруч знаходяться лікарі та все необхідне обладнання для надання першої допомоги. Зазвичай однієї провокації виявляється достатньо для того, щоб сформувалося почуття страху.

ПІДШИВКА ВІД АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ В ДОМАШНІХ УМОВАХ:

Ми обслуговуємо клієнтів, які проживають у Києві та Київській області, допомагаючи їм вийти із запою в домашніх умовах або проводячи заходи, спрямовані на лікування від згубних звичок. У нашому медичному центрі надається повний спектр послуг для тих, хто страждає від пияцтва.

Як проводиться процедура вшивання в домашніх умовах?

Для початку потрібно записатися на прийом до нарколога клініки SATIMED. Якщо немає можливості привести людину, яка страждає від залежності, на першу консультацію може прийти родич. Але алкоголіку все одно доведеться звернутися до лікаря, адже перед лікуванням фахівець має визначити ступінь його захворювання, з’ясувати стан організму, виявити наявність супутніх захворювань і на підставі цього дізнатися, чи немає протипоказань для проведення лікування. Підшитися в домашніх умовах неможливо в таких випадках:

  • у разі абстинентного синдрому;
  • у разі сильної інтоксикації (лікар попередньо займається виведенням токсинів з організму);
  • якщо сильно уражена печінка і нирки;
  • у разі психічних розладів;
  • у разі тяжких патологій серця.

Також лікар не проводить лікування, якщо пацієнт страждає від будь-якого виду діабету, протипоказано робити вшивання вагітним.

Після того, як лікар виведе пацієнта зі стану сп’яніння й усуне отруйні речовини з організму, щоб не допустити етанолдисульфірамової реакції, він проводить роз’яснювальну роботу про всі аспекти лікувальних заходів. Алкозалежний повинен самостійно оцінити ризики і зрозуміти, що станеться в разі порушення інструкцій нарколога. Це означає, що хворий несе повну відповідальність за недотримання правил.

Фахівці клініки SATIMED завжди готові надати необхідну першу медичну допомогу залежному і допомогти перенести важкі години інтоксикації.